رابطه

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 34.gif27.gif ۱۸+ احاديث از کتاب ميزان الحکمه

7640- پیامبر خدا(ع)  : زن شوهر داری که مرد بیگانه ای چشمش را پر کرده باشد.مورد خشم شدید خداست.زیرا که اگر چنین باشد خداوند همه ی اعمال (و نماز و روزه ی) او را باطل می کند و اگر به شوهر خود خیانت کند .بر خداست که او را بعد از عذاب دادن در قبر به آتش دوزخ بسوزاند.

 

7660-امام رضا(ع)  : زنا بزرگترین جنایت است....

 

7638-امام صادق(ع): سخترین عذاب را در روز قیامت آن مردی دارد که نطفه ی خود را در رحمی که بر وی حرام است جای دهد.

 

7638-پیامبر(ع): هیچ گناه انسان نزد خدا سنگین تر از این نیست که کسی پیامبریا امامی را بکشد .یا خانه کعبه را ویران کند . یا به حرام با زنی زنا کند.

(گناه زنا همکف گناه گشتن پیامبر یا خراب کردن کعبه است)

 

7642- امام صادق(ع)  : 3 نفر هستند که خدا با آنها سخن نمی گوید و پاکشان نمی کند و عذابی سخت برای آنهاست... یکی از آن 3 نفر. زن شوهر داری است که به شوهر خود خیانت کند.

 

7643-امام علی(ع): بزرگترین زنا.وقتی است که زن شوهر داری به حرام با مردی زنا کند و از او فرزندی بیاورد .و آن فرزند را به شوهر خود نسبت دهد. خدا چنین زنی را پاک نمی کند و به او نمی نگرد و برای او عذابی دردناک است.

 

7648-پیامبر اکرم(ص) :  زنا 6 پیامد دارد..3 در دنیا و 3 در آخرت:

در دنیا: آبرو را می برد.. مرگ نزدیک می شود.. و روزی را از بین می برد.

در آخرت: حسابرسی سخت و دقیق در قیامت.. خشم خدا.. جاودانگی در آتش.

 

7651- پیامبر اکرم(ص)  چهار چیز است که اگر یکی از آنها وارد خانه ای شود آنرا ویران و بی برکت می کند..خیانت..دزدی..شرابخواری..زنا.

 

2456-امام علی (ع): در باره ی  نزدیکی با زن فرمودند: شبیه ترین حالت به دیوانگی است.... زیاده روی در آن پیری زودرس می آورد...پس از آن انسان احساس پشیمانی می کند....میوه ی حلالش فرزند است که اگر زنده ماند مایه فتنه و آزمایش و بلا است و اگر بمیرد مایه ی اندوه و غم...

 

2457-امام علی(ع): هر که می خواهد عمر طولانی کند باید بده کاری کم داشته باشد و سحر خیز باشد و با زنان کمتر نزدیکی کند.

 

2459- امام صادق(ع)  : لذتبخش ترین چیزها نزدیکی کردن با زن است.

 

2460-امام صادق(ع): مردم در دنیا و آخرت لذتی بهتر از زن نچشیده اند..

2458-امام علی(ع)  : هر کس زیاد زن بگیرد رسوائی ها او را در میان می گیرد.

 

 

7654- امام باقر(ع): از علی (ع) و پیامبر (ص) شنیده ایم که هر گاه پس از ما زنا آشکار شود مرگ های ناگهانی زیاد شود.

 

7654- امام صادق(ع) : هرگاه زنا شیوع یابد.زمین لرزه ها پدیدار شود.

 

7655- پیامبر(ص): برای هر عضوی از بدن زنا وجود دارد....زنای چشم نگاه کردن به محرمات ( زن یا مرد نا محرم).....زنای پا رفتن به مکان های حرام....زنای گوش شنیدن محرمات (موسیقی های حرام) ....

 

7656- مسیح(ع): هر زنی که خود را خوشبو کند و بیرون رود تا بویش به مشام دیگران برسد زنا کار است و هر چشمی او را بنگرد زنا کار است.

 

7657- مسیح(ع):  به نا محرم نگاه مکنید ... تا زمانی که چشم خود را نگه دارید مرتکب زنا نمی شوید .... اگر می توانید حتی به لباس زن نامحرم نیز نگاه نکنید (تا میلی در شما بوجود نیاید)......

 

7661- امام باقر(ع) : حکم مردی که به زور به زنی تجاوز کند مرگ است...

 

اين کليپ فيلم رو نگاه کنيد                اين يکی هم نگاه کنيد

اين مطلب رو حتما حتما بخونيد

 

 

7669- از پیامبر(ص) سوال شد بی غیرت کیست؟ فرمود مردی که زنش به دیگران زنا می دهد و او از این موضوع اطلاع دارد...

7655- پیامبر(ص): برای هر عضوی از بدن زنا وجود دارد....زنای چشم نگاه کردن به محرمات ( زن یا مرد نا محرم).....زنای پا رفتن به مکان های حرام....زنای گوش شنیدن محرمات (موسیقی های حرام) ....

 

7656- مسیح(ع): هر زنی که خود را خوشبو کند و بیرون رود تا بویش به مشام دیگران برسد زنا کار است و هر چشمی او را بنگرد زنا کار است.

 

(گفتیم زنا به چشم و گوش و پا هم هست....یعنی زن بد حجاب زنا کار است  و مرد او اگر بی تفاوت باشد .بی غیرت است....مطمئن باشید این مرد هم خودش اهل زنا است...برای همین برایش اهمیتی ندارد...

کسی که به بی حجابی همسر خود اهمیتی ندهد...خود اهل چشم چرانی است....آیا این مرد به درد زندگی می خوره؟ کسی که چشماش همیشه دنبال چند نفر دیگه باشه!!....زنی که خودش رو در معرض دید دیگران قرار بده چی؟ به درد زندگی می خوره؟)

 

7673- امام صادق(ع): خداوند به موسی وحی کرد:....زنا نکنید که زنانتان نیز زنا می دهند..... و هر کس به همسر مرد مسلمانی خیانت کند به همسر خودش نیز خیانت می شود...به هر دست بدهی از همان پس می گیری....

 

7674- امام صادق(ع): نسبت به زنان مردم عفیف باشید تا به زنان شما عفت ورزند.

(به  زن دیگران نگاه نکنید تا به زن شما نیز نگاه ناروا نشود.)        

 

7668- امام باقر(ع) : خداوند نماز مرد بی غیرت را نمی پذیرد. یعنی کسی که با زنش زنا می شود ولی برای او اهمیت ندارد...

 

7669- از پیامبر(ص) سوال شد بی غیرت کیست؟ فرمود مردی که زنش به دیگران زنا می دهد و او از این موضوع اطلاع دارد...

 

حدیث از امام معصوم (ع) : غیرتمند خود زنا نمی کند.

یا علی یا غیرت الله....یا زهرا یا ناموس اکبر....یا زینب ناموس الله.........لعنه الله علی ظالمین...

/ 8 نظر / 270 بازدید
علیرضا باقریان

سلام عاشق جان ـ مطالبت خيلی خوبه مخصوصا زحمتی که برای گردآوری آنها ميکشی واقعا قابل تقدير است ولی آيا امکنان دارد مقداری آنها را برای امثال من که از قدرت تجزيه تحليل لازم برخوردار نيستند توضيح بدهی مخصوصا بعضی از آنها را که احتمالا ظاهرا با هم در تضاد است ولی وقتی به مفهموم منتقل شده آن دقت کنيم همه هماهنگ با هم در جهت ياد دادن راه انسانی زيستن به انسانهاست . موفق باشی . ياعلی مدد

بی تو ميميرم

سلام به همه دوستای خوبم....هر کدوم رو متوجه نشدين بهم بگين يا شمارش رو بگين تا يه توضيح براش بنويسم...از تذکرت هم يه دنيا ممنون..... :)

masoomeh

سلامم....به من چرا سر نميزنی؟حديث های ناز و پر باری بود مرسی

سائل الزهرا

حتي ناي ايستادن نيست، ميدوني معني اين رو ، بت بگن بايست کناري، گريه کن ولي نبايد، بياد از تو هيچ صدائي، بعد ببيني که يه بابا ، غسل ميده مادر تنها، نميدوني که چي ديده ، تا شده حيرون و شيدا، ميبيني شرم رو تو چهره اش، ميزنه بر سر و رويش، حالا مي بينه که مادر، چي کشيد تا شد فدايش، غم اينکه مادرت رو، ببرن تو شب تاريک، مي دوني دلت ميشه، تنگ قد يک ذره باريک، غم اينکه پدر تو ، بگه حرفاشو ته چاه، به ياد مادر خوبت ، بکشه از ته دل آه ، غم مظلومي مادر، غم تنهائي بابا، ميزنه آتيش به هر دل، که ميگه يا علي مولا .... (هق هق هق) سلام خسته نباشين اشعار زيباييه و واقعا دلسوز ..برای ظهور حضرت دعا کنين ..اللهم عجل لوليک الفرج (آمين)

الهه

خوششششششششش بحالتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت. اي كاش منو هم بطلبه مثل آقام حسين

Doctor114

سلام : با مطلب زیبا وقابل تامل " دارا و سارا " به روزیم ! http://motaharoon.persianblog.ir/post/112 منتظر قدوم مبارکتان هستیم. نظرات شما راهگشا و امید بخش خواهد بود. لطفا برای دوستان نیز ارسال کنید.

صابر

افراط و تفریط هر دو بد هستند میانه رو باش تا همیشه باشی و محکوم نشوی

علی

عالی بود ممنونم.آفرین